Clock
Palace

CLOCK PALACE je výhodná koupě činžovního domu na Královských Vinohradech se stavebním povolením na rekonstrukci, nástavbu a parking. Historicky hodnotná budova byla postavena v roce 1885. Dům je umístěn na nárožní parcele, kterou svírají ulice U Zvonařky a Šafaříkova. Významným prvkem domu je honosná novorenesanční fasáda se zdobným tympanonem, ve kterém jsou umístěny prosklené hodiny - proto název THE CLOCK PALACE PRAGUE. Dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí a vzniká tak unikátní projekt luxusního nájemního bydlení. Výjimečnost podtrhuje Concierge servis, který splní každé přání od zajištění úklidu, vstupenek na koncert až po bankovní a právní servis.

Růst hodnoty domu v horizontu 5 let *

* hodnota nemovitosti se skládá z příjmů z pronájmu a navýšení hodnoty nemovitosti na trhu v čase

Představení
projektu

Rekonstrukce domu je postavena na kvalitních materiálech. Hovoříme zde o velkoformátových designových dlažbách v koupelnách a kuchyních v kombinaci s mramorem. V obytných místnostech najdete luxusní dřevěné zámecké podlahy, původní repasované zárubně i zdobné lištování na stěnách. Nepodceňujeme ani společné prostory, které okouzlí množstvím detailů a zpracováním. Prohlédněte si dům prostřednictvím vizualizací.

Apartmány

Nabízíme k pronájmu celkem 13 apartmá od jednopokojových až po luxusní dvoupodlažní penthousy.

Apartmány

Parkování

Pro rezidenty je k dispozici 11 parkovacích stání. Parkoviště disponuje dobíjecí stanicí pro elektromobily.

Parkování

Penthouse

Neskutečný nejen svou rozlohou, ale i výhledem, je 343,5 m2 velký prostor, který se nachází v posledních dvou patrech budovy. Zde jsou umístěny dva penthousy s možností propojení či naopak rozdělením dle požadavků nájemce. Dalším naprosto ojedinělým prvkem jsou funkční prosklené hodiny umístěné ve zdobném tympanonu. Tento designový prvek je dominantní součástí prestižního penthousu a definitivně tak propojuje název projektu THE CLOCK PALACE PRAGUE s luxusním bydlením. Skrze funkční historické hodiny lze vidět na Národní Muzeum.

Nebytový
prostor

THE CLOCK PALACE PRAGUE nabízí velkoryse řešený kancelářský prostor disponující samostatným vstupem s výtahem. Rozloha kanceláří je 210 m2 + prosklené patio 28,74 m2, které vpouští do místností dostatek denního světla. Nebytový prostor je ideální například pro právnickou společnost či designerské studio.

The Clock Palace timeline

2020

Q1

založení EVROPA
Investiční Fond SICAV a.s.
registrace u ČNB
Clock Palace SBK
podpis budoucí kupní
smlouvy
vstup investorů do fondu

Q4

Stavební povolení na
rekonstrukci a nástavbu
Podpis kupní smlouvy
Výstavba projektu

2021

Q4

Kolaudace

2022

Dokončení a vybavení jednotek
Pronájem jednotek
Více informací naleznete přímo na stránkách clock-prague.cz